14.února

15. února 2009 v 19:01 | JJ |  Historie ,naivita a omáčka
Je tu valentýn... Kluci co maj holku se předháněj aby jí řekli miluju tě no a ti méně šťastní tenhle svátek vynechaj a užijou si vejkend.

I já jsem si užíval valentýna s kámošema v zelenym ,ale prokletí nenechalo čekat. Každý valentýn pro mě znamená menší pohromu a strach co se přihodí tentokrát...
Minulý rok jsem se hrozně pohádal s kámošem ,tenhle rok si křupnu flintu. Asi je to divný ale k flintě už mám něco jako pouto. Nikdy mě totiž nenechala ve štychu a vždycky pomohla z bryndy ,což se o lidech říct nedá... (její název GHOSTBUSTER je nevím proč ale šťastnej asi páč nikdy neselhala narozdíl od ostatních xD ) Když jsem si jí zlomil tak jsem prej měl šílenej výraz ve tváři ,kámoši to popsali jako něco typu zabiju se ,svět skončil nechápavost a nasranost. Naštěstí jsem flintu doma dal do kupy a zase šlape jak hodinky.
Večer jsem jen poslal těm pár lidem na kterých mi záleží vzkaz a bylo. Svůj boj jsem toho dne vyhrál a to mi stačilo ke spokojenému spánku...

Jen mi vrtá hlavou jestli o tu kámošku mám bojovat ,nebo jí nechat být s jejím klukem. Spíš nechám život plynout dál svým pomalým ale nezastavitelným tempem a budu čekat.
 


Komentáře

1 iGlue | 15. února 2009 v 19:01 | Reagovat

Ahoy! Podíváš se plís→ http://weekendovy.blog.cz/

Snažím se dneska mít návštěvnost 100 lidí a udělám ti i diplomeQ

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama