21.února - TOP day xD

21. února 2009 v 18:07 | Jay Jay |  Historie ,naivita a omáčka
Tak den začal celkem nudně. Vstával jsem asi v 9 hodin takže jsem se konečně za dlouhou dobu vyspal dorůžova. Odpoledne byl domluvenej sraz s kámošema že se dohodnem na detailech ohledně jednotky a výstroje pro nováčky...

Nakonec jsme vyrazili v počtu 4 lidí z toho dva v JWD uniformách (já a Nguyen) :D. Dorazili do hospody na Pávově kde nám nenalili tudíž jsme se dohodovali pouze na kofole. Ono ožrat se je na nic ,ale chuť piva je prostě čas od času dobrá :D. Jenže se mi začalo chtít na velkou. Dorazil jsem tedy na WC kde byli ale kabinky zamčený. Naštěstí nahoře byla škvíra mezi stropem a tak jsem využil výcviku a vyšplhal se do kabinky. Po vykonání potřeby jsem se znovu vyšplhal nahoru a skočil na pevnou zem. Totálně špinavej od omítky takže sem klek jak dlaždič... Vypadli jsme odsud a razili dál v cestě.

Cestou ke mě domů kde mělo být prázdno jsme si koupili flašku a šli k nám. bohužel mě překvapila mamka takže z plánu sešlo a mi si to štrádovali dál. Byl jsem celkem namíchlej a začal toužit po útěku z reality... Aspoň na chvíli se bavit a zapomenout na starosti které nás obklopují. Nakonec jsme otevřeli flašku která téměř hned zmizela páč obsah byl nepoživatelný... Skončili jsme u jinejch kámošů kde jsme taky nepochodili protože se objevili další rodiče.

Pouť pokračovlala k dalšímu kámošovi kterýho potkala taky smůla a rodiče byli doma i když bejt neměli xD. Dosprintili jsme trolej a na nádraží si koupili jedno pivo.Ve třech lidech jsme vychutnali chuť a rozjeli se domů... Co dodat. Zabili jsme asi 5 hodin nudy s kámošema a šílenou cestou. Ani nevím kolik jsme toho našlapali ale bude toho dost. Ožrat se je hovadina ,ale jednou za čas to asi potřebuje každej trochu uvolnění.

Tenhle den jsem si užil na maximum a tak to má bejt. Stres je hnus život není jen o práci přece !
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama