25.února

25. února 2009 v 15:30 | Jay Jay |  Historie ,naivita a omáčka
Že by pokus č.2 ? Už se venku zase otepluje a já se začal ohromě zlepšovat v modlení :D

Jen zase ta škola :( Furt se učit abych mohl jít o vejkendu ven... Tohle má bejt ten život za který bojovali naši prarodiče !? Vstát odejít někam kam se nám vůbec nechce tam bejt půl dne a pak za to ještě dostávat tresty když se nám něco nepovede ?

Ano učit se je důležité ,ale je to natolik důležité aby to lidi dohánělo k depresím z písemek a k zoufalství ? Myslím si že ne. Mladé generace se snaží hledat problémy ,upozorňují na ně a i když jsou to někdy hlouposti tak by se nad tím starší mohli alespoň zamyslet. Místo toho nás odmítnou a uloží trest za to že jsme se vůbec opovážili mít poslední slovo. Snažím se s rodiči mluvit na rovinu ,ale když řeknu že se mi k babičce nechce a opravdu si to i myslím tak mě seřvou co si to dovoluji i přesto že mě den před tím kladli na srdce jak důležité je být upřímný.
Nevím co si o tom myslet. Lidské chování je tak komplikované že by se tomu člověk musel věnovat celý život aby to plně pochopil...

Zdá se mi že se úplně vytrácí logika a zdravý rozum ze světa...


Večer se mi naštěstí vrátila náladu protože jsme šli s kámošem ven. Klasika pokec plnej smíchu různý újezdy ,ale hlavně žádná nuda... Kámoši sou holt psychická opora nás všech.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama