"Kamarádi"

15. února 2009 v 18:52 | JJ |  My a lidé kolem nás...
Kamarádi, většina z nás jich má hodně ,ale jen někteří z nich jsou opravdovými kamarády... Hodně z nich nás považuje za kamarády pouze kvůli některým věcem a málokdo je našim opravdovým kamarádem. Ale když už se opravdový kamarád najde tak je to jeden z lidí bez kterých si nedovedem představit život...

Dříve na ZŠ jsem měl právě dost těch kámošů jen na oko a jen jeden byl opravdový kámoš. Jsem rád že jsme se na ně vybodl a nezajímám se o ně. Individua typu pojď zahulit a jim podobné nemám v lásce. Nutit někoho k něčemu co nechce je odporné ,zvláště pak říkat nejsi můj kámoš... Jen proto že si taky nechcu ničit zdraví.

Rozpoznat kdo je opravdový kámoš není moc těžké a všem přeji aby to opravdu poznali. Když mě kdosi zranil tak jsem se stáhl do sebe a nevnímal okolní svět... Nutno říct že jsem se tak cítil opravdu nejlépe. Poslouchat muziku z 60.let aniž by mě někdo buzeroval ,chodit v "zelenym" bez posměchu a věnovat se koníčkům kterým jsem opravdu chtěl. Možná někdy jsem si posteskl po holce ale i to časem určitě přijde.
Teprve tehdy jsem si uvědomil že ti "kámoši" byli spíše nepřáteli a vnucovali mi svoje názory a blbosti. Dnes se již pouze směju těm hloupostem co jsem vyváděl a jsem šťasten že jsem ze ZŠ vypadl.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama