Nuda...

2. února 2009 v 18:25 | JJ |  Historie ,naivita a omáčka
Venku je hnusně ,doma je nuda... Jak důvěrně známá věta. Doma sedím u počítače ani nevím proč ,kecám s lidmi na icq ale nevnímám ,jsem totiž zabořen do svých myšlenek a úvah.

Úvahy se často honí kolem holek ,kámošů a situace v ČR.
Nejsem člověk lhostejný a zajímám se o to co se děje kolem mě. Jedna z věcí která mě velice udivuje je přítomnost komunistů mezi politickými stranami ,neochota jiných lidí a neustálá nutnost lidí navážet se do ostatních.

Příklady ? Mám jich haldy ,nejhorší jsou ty při kterých jde o život a lidé kolem vás dělají že vás nevidí při pokusu o oživení v autobuse... Nepochopím to a už se ani nesnažím lidem nadávat proč nepomáhají ,stejnak se při první příležitosti zdejchnou ,naštěstí se mezi námi nachází pár lidí kteří lhostejní nejsou ,ale až ti zmizí tak bude na světě hnusně. Proč nebýt lhostejný ? Taky jsem byl mladej a blbej ,jenže když jsem ve 13ti potřeboval pomoct tak mi to došlo... Od té doby pomáhám seč můžu.

Společnost
Ta ve které žijeme je velice zajímavá ,bohužel ve špatném slova smyslu. Lidé vždy když se zeptáte tak říkají že respektují názory ostatních. Ouha ,ale prakticky je to jen kec a možnost jak vybrousit z rozhovoru. Najde se pár lidí kteří to respektují ale ani já už v to nevěřím. Také já nerespektuji ostatní ,ale aspoň to neříkám a jen si něco pomyslím ,vím jak může věta k oblečení nebo k chování ublížit. Vidím lidi co chodí s kalhotama téměř pod koleny ,nelíbí se mi to ale proč to někomu zazlívat ? Usměju se řeknu si že vypadá komicky a tím to hasne ,ale ne u každého. Někteří začnou rýpat a to je pak zle. Obzvláště mám rád lidi kteří se ani nepokoušejí schovat to že se jim něco nelíbí... Kde by jsme byli kdyby mezi námi nebyla tolerance?? To že si člověk nandá na hlavu maskovanej klobou z něj přece hned nemusí dělat debila a podobné. Spíše bych si řekl že má alespoň svůj styl a nesnaží se napodobovat frajírky okolo něj. Hudba... Zde je to bohužel také znát a to že poslouchám 60.léta ze mě dělá zřejmě člověka který nežije nebo já nevím. Nelíbí se mi prostě Hip-Hop a nic moderního co je na tom tak špatného ??

Asi by se dal napsat o mnoho více ale kdo by to pak četl že ano ? :D

Jen bych chtěl upozornit na potřebu tolerance a všímavost...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama