21.března

22. března 2009 v 12:05 | Jay Jay |  Historie ,naivita a omáčka
Klasika. Razíme na trenál... Su šťastnej že mám olivky. JENŽE v lese je sníh :( Hnus hnusnej bílej. K odpoledni po pochodu nacházíme malé údolíčko a v něm 20x20metrů plochu kde není sníh. Je tam dokonce suchá tráva :-D. Lehnu si a su nejvíc totálně šťastnej - jak málo je někdy potřeba ke štěstí. Kámoši někteří dokoce začali trávu žrát ,ale to už je extrém :D. Následuje zastávka na snad 2 hodinky. Svítí sluníčko a my se opalujem. Nemůžu to pochopit... 50 metrů od nás na kopci je 10cm sněhu a zima a tady v údolíčku chráněným proti větru je sucho sluníčko a teplo že se dá chodit jen v tričku a opalovat se. Byl to snad ten nejlepší zážitek posledních 3 měsíců sedět na suchý trávě zase ,sluníčko se do nás opíralo. Radostí tančíme zpíváme ,prostě idylka. Začal jsem dokonce věřit že už začíná jaro...co věřit já jsem tomu propadl. Jenže všechno někdy končí a tak se po dvou hodinách balíme a kvedláme dom. Cestou čumíme jak vejři páč 5km od Jihlavy není po sněhu ani stopy... Jen to debilní hnusný město a jeho blízký okolí je pod sněhem.

Večer si jen masíruju nožky a řikám si jak hezkej pochod to byl. FNG má puchejře strašný ,ale zblitek si užíval počasí. Jenže... Na icq je nuda a tak se zase ponořím do myšlenek. Zase mě chytne depka z toho hnusnýho světa co nás obklopuje.

Měl jsem žít v úplně jiný době. Třeba roky 1920. Lidé mají úctu jeden k druhýmu ,pomáhají si. jenže teď ? škoda o tom vůbec mluvit ,rozčilením se mi ani nechcou psát velký písmena na začátku vět. Tam bych byl určitě rád ,nebo bych na tom byl aspoň líp než teď. Pak jít na vojnu a ve druhý sv. válce bojovat za něco čemu věřím. V životě něco dokázat sám sobě ,že nejsem jen poseroutka co nikdy nic nedokázal. A to je to co mě děsí. Že umřu aniž bych byl něják prospěšný ostatním lidem ,pak by můj život neměl smysl...Dost si pohrávám s otázkou armády. A myslím si že tam taky půjdu.
To je asi tak vše co jsem neska chtěl ze sebe dostat :-)

P.S. teda eště to že "ségra" se mi zdá moc suprová...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama