28.března

29. března 2009 v 14:31 | Jay Jay |  Historie ,naivita a omáčka
Celej den byl naplánovanej jako trénik... Vše začalo ráno v 8hodiny tím že jsme vyrazili směr les. Neměl to být "normální" trénink. Měli jít 2 lidi navíc - jeden NAMař - Brož a "sestřička". Nakonec nás bylo 8 kousků což je počet již řekl bych až moc velký. Už v Jihlavě jsem zjistil že moje "majujka" je něják divná... Přišlo se na to že mi ruplo tělo na ní. Nu což jak by řekl klasik "ser na to ,máš na víc ! " Tak jsem jí hodil na popruh a bylo...

Ale teď spíše k podivnostem dne. Aby bylo možno vše chápat tak je potřeba dodat že "sestřička" chodí s jedním z nováčků. Je to divná situace mít sebou suprovou kámošku a navíc ještě jejího kluka jako úplnýho zelenáče. Hází mě to do divný role... Nenapadlo mě nic lepšího než se chovat "odměřeně" . Pak jeden NAMař ,kterej je bohatej a dává to furt najevo. Nevím ,třeba by se s ním dalo v pohodě kámošit kdyby na to furt neupomínal. Holt každej nejni tak bohatej.

Očekával jsem celkově něco jinýho... Procházku lesejkem tichou a klidnou. Bohužel to nevyšlo ani náhodou. I již starší členi kecali a tak nezbylo než se na to vybodnout. Zastavili jsme na jednom políčku na kraji lesa chráněnýmu proti větru ,kde bylo sluníčko. Dali jsme sušit věci po brodění a jen tak bezstarostně kecali. Je to divný když se sejde takhle propletená skupinka lidí. Hnusilo se mi to že se furt někdo musel vytahovat před holkou a že její kluk dával jasně najevo že je jen jeho. Proč sakra všichni usilujou o to aby vypadali jak namakanci a borci když dohromady v tu chvíli pro mě neměli žádnej nebo pramalej význam. Zelenáči všichni až na nguyena. nic neuměj pořádně ,žádný bojový zkušenosti ,ale jak mile se objeví holka tak je to parta vychloubačů a ukecanejch prcků.

Zde jsem se pozastavil nad Nguyenem ,kterej žil jakoby nic. Jako dycky pln optimismu a jakýsi "vyrovnanosti". Přidal jsem se tedy k němu a víc to neřešil ,stejnak to nemá cenu.

Sedělo se tam už docela dlouho a mě vyschli věci celkem ,tudíž jsem se do nich oblíkl a sedl si. Vždycky si v cajkách sedám stejně. Opřu se zády o bágl flinta pověšená přes krk a opřená o kolena a čelem ke sluníčku. pomáhá mi to přemejšlet a vůbec se mi to celkově moc zamlouvá.
"sestřička" si pak i přisedla ,možná si chtěla taky popovídat ,jenže já byl mimo a všiml si teprve když se přidal i její kluk. No co ,život se nám nidky nevydaří tak jak bychom si představovali a příležitostí pokecat bude snad ještě dost.

Navečír jsme se zbalili a vyrazili směr zastávka autobusu. Bylo nádherný počasí ,možná si ho málokdo vyšiml ,ale mě stašlivě fascinovalo. Pak když jsem se na jedné z přestávek podíval na majujku tak mi došlo že má povytaženou botku pažbičky. Dotáhl jsme šrouby a světe div se ona zase střílela :-D Jen to zlomený tělo teda něják spravit a bude cajk. Toho dne jsem snad nejvíc kecal s Nguyenem a svojí majujkou. Tichej přítel kterýmu se svěřuju. Blbost ?! Vy snad nemáte svýho oblíbenýho plyšáčka ,nebo jinou věc ? Je to to samý...

Začalo se stmívat a v lese bylo už šero...Orientace dle odhadu a mapy mi nedělá problémy ,někteří zřejmě nevěřili a ptali se kde jsme. Připadá mi to divný když někdo jde tou samou krajinou jak ráno a neví kde je. Dovedl jsem "jednotku" k hrázi s přesností +-50 metrů. Snad to rozprášilo pochybnosti. Dorazili jsme do lesíka kousíček od zastávky MHD a udělali přestávku. Pár lidí vytasilo mobily a seděli do kroužku. Připadalo mi to jako nějáká "moderna" . Bohužel...

Pak jsme se přesunuli na zastávku. Sedli do trávy a čekali na bus. "sestřička" seděla na betonu tak jsem jí aspoň podal batoh. Stejnak se o něj jen opřela ,tak ale snad se nenachladila. No a pak už jen cesta dom. Postupně ubývalo lidí. První "NAMař" další Truong pak Quank a Hoai Nam ,dále Nguyen no a zůstal jsem já Cu Cuong a "sestřička". Na rozcestí kdy já a Cu Cuong jsme se měli oddělit. Já měl v plánu dojít ještě někam ,klidně sám abych se trošku zamyslel zase a tak se nabídl že doprovodím "sestřičku" domů protože to má ještě celkem daleko. Její kluk totiž měl zničený nohy a byl rád že se doplahočí dom zřejmě. Trošku jsme pokecali ,ale pak se stalo něco co bych v dnešní době již neočekával. Zastavilo auto a pán se zeptal zda nechcem někam svízt. Dost mě to překvapilo. Nakonec ale oba že ne a že děkujem. Doprovodil jsem jí tedy až před dům rozloučil se vyrazil k vlastnímu domu jako poslední ze všech... Byl to ještě pěkný kousek cesty a já tedy nakonec mohl i popřemýšlet.

Výsledek ??
I lidé o kterých si myslíš že jsou rozumní začnou dělat blbosti v přítomnosti opačného pohlaví.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama