3.března

5. března 2009 v 14:21 | Jay Jay |  Historie ,naivita a omáčka
Nudnej den jako snad všechny všední až na jednu maličkost. Byl jsem se "ségrou" (toho názvu si nevšímejte ,taková šílenost) venku. Asi je to jeden z mála lidí co mi opravdu rozumí. Co vím tak zatím mi rozuměl jen Nguyen ,kterej prostě nedosžitelně obsazuje příčku nejlepší kámoš. Ani nepotřebuju holku snad díky němu. O čem je to že s někým chodím ? O tom že si spolu rozumíme ? Pak možná i něco víc. Ale Nguyen mi to vynahrazuje totálně nejlíp. Zapomenu na starosti dokoce i začnu tancovat někdy ,což nedělám snad nikde jinde než na FSB v přítomnosti MSF :D O něčem pokecáme ,strášlivě se vytlemíme a ještě zažijem adrenalinek páč se projdem pěkně v zelenym a natrénujem něco z taktiky.

Výsledek je takovej že holku ani nepotřebuju. Nevím o nikom jiným mimo těhle dvou lidiček ,že by ke mě měli tak blízko a že by mi rozuměli. Ne GAY nejsem ,ale zamyslete se ,na co mi bude holka v mém věku ,když to co chci (sranda ,něco zažít a pokecat) mi splňuje Nguyen. Ale páč je to optimista strašnej a řekl bych až od přírody zhulenej človíček tak zase nemůžu kecat moc vážně. Zde se zas doplňuje ségra která dokáže naslouchat a vést i debatu celkem vážnou.

Pak existuje ještě haldy lidí s kterýma sem nucen se cházet (říká se jim spolužáci) ale tam nemám nic co by mě přitahovalo. vím že mě čeká jen a pouze zapojení do procesu. Naštěstí mi stále zbejvaj chvilky volného času který se snažím využívat jak to jen jde.Dokonce jsem někdy rád když na mě celej den nikdo nemluví a já nemusím vnímat nic jinýho než myšlenky.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama