31.března

31. března 2009 v 19:56 | Jay Jay |  Historie ,naivita a omáčka
Nejdříve sem opíši jeden zápis co jsem si napsal ještě ve škole. Byl jsem celý den mimo zase...


Od rána mě trápí furt to samý ,jako včera. Štve mě to. Nechci s tím nikoho obtěžovat. Nevím furt co si o tom myslet. Je to hrozný. Když si přečtu co jsme si psali tak mi vychází furt to samý. Jenže nikdy není nic tak jak to vypadá.

Třeba tomu jen nechci uvěřit. Možná to vypadá ,jako bych někoho ztrácel. Přitom tomu tak není. Já spíše jen někoho získal ,ale nepochopil. Je to tak složitý to lidský chování...

Vlastně mi jen řekla že mě má víc než jen ráda. Schválně se vyhýbám frázi "miluji tě". Co když to tak nemyslela. Nechci jí jakkoliv uškodit ,nebo něco pokazit.

Nevím co dělat. Taky jsem do ní zamilovanej ,ale je to složitější. O tom se nechci rozepisovat. Když nevím co s čím dělat tak tomu prostě dám čas. Vždycky se objeví nějáký řešení. Určitě se to něják vyřeší...musí.

Našel jsem zálibu v zapisování. Uchovávání myšlenek. Pak si to čtu. Ale dneska jsem toho napsal tolik že jsem musel dva papíry vyhodit. Zbyl jen jeden jediný o kterém jsem přemýšlel zda jí to mám dát. Asi by se toho hodně dozvěděla. Ale stejnak jsem se neodhodlal. Držel jsem ho v ruce když jsem s ní mluvil... Doporučil bych to všem..zapisovat si něco. Hodně se toho o sobě dozvíte při zpětném čtení.

Já nevím co bych k tomu ještě napsal. Snad je to všechno. Nic podobnýho jsem nikdy nezažil. Nikdy mě jeden jediný člověk tak nefascinoval ,abych o tom byl doslova nucen neustále přemýšlet.

Promluvíme si ,určitě na něco přijdeme.

Stejnak chce všechno svůj čas.

Přibližně takto vypadal dopis. Jen jsem ho opsal a upravil tak jak se mi to líbí teď.

Odpoledne jsme šli ven. Ale ještě s kámošema. Jak mýma tak jejíma... Nakonec nás opustili a nám zbyla chvilka ke kecání. Řekl jsem co jsem prožil. Ale k řešení jsme se nedostali. možná málo času ,možná na to nebyla nálada.

I když jsem původně nechtěl ,tak jsem se strašně zamiloval. Je to hezkej pocit. Jen teda učitelkám jakoby vadilo že furt přemýšlím o něčem jiným...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama