Láska ??

31. března 2009 v 19:59 | Jay Jay |  My a lidé kolem nás...
Třeba mi to prostě chtěla jen a pouze říci. Vždy jsem se snažil s ní mluvit upřímně aby se nemusel řešit takovéto věci. Když se na to dívám nezaujatě tak mi vyznala lásku a nejspíš mě i chce. Ale když se na to podívám jako já...skepticky. Tak vlastně říct někomu že mě má víc než jen rád nemusí nic znamenat. Jen to prostě vyjadřuje náklonnost. Třeba si jen já přeji aby to tak bylo. A to je na tom to špatný... Já jsem zaujatý. Každý je zaujatý ve věcech které se ho týkají.

Svěřil jsem se tedy Darrylovi. Věřím mu. Nevím proč ,ale věřím... Co mi řekl ? Že mi to přeje a že mě ta holka miluje. Je i to náhoda ? Potřeboval bych mít čas s ní mluvit o samotě. Probrat to...všechno.

Nelíbí se mi že z takovéhle věci dělám tak strašnou kovbojku. Ale mě prostě ten pocit nedá oddechu. Jak řekla ona sama tak jakobych měl v srdíčku malej ohňostroj. Nádherný pocit a přitom tak nutkavý. Furt vás nutí o tom přemýšlet dokud nevíte na čem jste. A i když se to dozvíte tak vás nenechá...nutí vás k tomu aby jste se s tou osobou stýkali víc a víc. Je to láska.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama