Nesnášenlivost...

29. března 2009 v 17:57 | Jay Jay |  My a lidé kolem nás...
Proč se hádám s modernou ? Proč nesnáším lidi co jí dělaj äniž bych je pořádně poznal ?

Je to předsudkem...kdysi když jsem začínal tak jsem okusil co to je ta moderna zač. Tisíce vystřílených kulí brutální upgrady ,nepřiznávání zásahů... To mě poznamenalo dosti silně ,ale uvědomil jsem si to teprve když jsem se dostal k MSF. MSF to není jen jednotka ,to je doopravdy specifický styl života... Nebudu to moc rozvádět ,vystihuje to slovo které vypadne z většiny lidí "šílenci"

Ale zpátky k moderně...Na icq mám haldy rozhádanejch členů moderny. Oni nemaj rádi mě protože já přestal mít rád je. Řekl jsem nahlas co si myslím...Ale

(všimli jste si taky že všechno má své ale? Je to známé ,ale když se nad čímkoliv zamyslím tak to opravdu má své ale)

Poznal jsem pár lidí zblízka - modernu. Jenže to nejsou klasičtí kropiči. Suprový lidé bezva pokec ,nezapomenutelný zážitky. Prostě ty dvě věci si odporují... Nesnáším modernu ,ale proč ? Protože jí pár lidí zkazili obraz před mýma očima. Ono jich není pár vlastně je to každej druhej skoro. Ale pak jsou ti další ,ti s kterýma si můžeš pokecat a vyklubou se z nich suproví lidé.

Strašně mě to štve že prostě jsem takovej. Jenže jak jinak vyjadřovat svoje pocity vůči určité skupině. Řeknu že tahle skupina se mi nelíbí. Ve skutečnosti to není ta skupinka lidí ,ale jejich styl ,názory. Moderna je třeba prostě nereálná - je to érsoft pro zábavu. Fašisti - tady se ozepisovat moc nebudu většina lidí ví o co jde. Ale taky mám ve třídě kluka kterej je vtipnej a veselej a rád s ním někdy pokecám. Přitom je to ale nacista.

Nesnášet lidi je hloupost. My nesnášíme pouze jejich styly a názory.

Zajímavý že na tohle jsem přišel až v průběhu psaní původně měl být článek trošku jinak napsán. Ale vypadá jak vypadá.. Zamatkovitej ,možná se v tom ani nikdo nevyzná.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama