1.dubna

1. dubna 2009 v 11:56 | Jay Jay |  Historie ,naivita a omáčka
Včera se to tak něják vyřešilo...pocit nejistoty je konečně pryč. Stejnak si ještě dlouho počkám. Právě máme hodinu odborného kreslení. Už mám dokreslíno. Baví mě to.. A pak mám v druhé hodině čas na psaní ,přemýšlení a poslouchání hudby. Už snad potřetí mi běží písnička Gimme Shelter. Dobře se mi při ní přemýšlí.

Hlavou mi vrtá třeba to ,zda opravdu existuje nějáká ta "pravá". Dalo by se říci ,že jsem jí našel. Ale je mi teprve 16. Dělat si iluze nemá cenu. Nemyslím si že by to mohlo vydržet 2 roky či více...Jak strašně rád bych se mýlil.

Teď se mi zdá prostě...nej...ideální. Hezká chytrá sympatická. Nikdo mě nezná tak detailně ,ajko ona. Vlastně je první ,kdo mě doopravdy poznal. Jestli se to povede někdy ,taky si myslím že by to mělo velkou šanci.

Zase jsem se dostal k ní. Nechtěl jsem o tom (zase) psát. Ale nutí mě to. Co když je ona ta pravá. To je to co mě trápí nejspíš. A co když existuje nějáká jiná "pravá" ?
Když ,kdyby...strašný. Je to tak složitý o tom uvažovat.

Chtěl bych se zase vrátit k čistý mysli ,možnosti o něčem přemýšlet. Furt rozebírám jedno a to samý.

Jako bumerang. Myšlenka mě někam odkopne ,kde přemýšlím. Ale pak mě stejnak mysl zase vrátí do výchozího bodu. K ní.

Třeba o vejkendu na akci přijdu na jiný myšlenky. Co když jí vadí ,že o ní takhle píši? Co když prostě chtěla jen vyjádřit náklonnost a já si to takhle překroutil ? I tak si jí strašně vážím. To ona mě o světě naučila dost věcí. I kdyby to zůstalo u kamarádství ,tak budu strašně rád. Nechci jí nic pokazit...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama