10.-12.dubna

13. dubna 2009 v 9:48 | Jay Jay |  Historie ,naivita a omáčka
Konečně.
Po zimě jedem na trenál. MSF zase pohromadě. Ti kámoši ,na který se opravdu těším. V pátek ještě celkem narvanej den. Taky jedna...pro mě celkem těžká věc...říct někomu jaký opravdu je. Né ve špatném slova smyslu. Ukázat že si ho opravdu vážím. Vlastně ani ne říct. Na to bych asi jen tak nenašel odvahu. Napsal jsem to. Pak jsem "dopis" předal a odešel jsem. Nemám rád takový to nucený "jéééé a jůůůůů" . Raději jsem prostě odešel. Času na přemýšlení je dost.

Odjezd. Do Písku za zážitky. Sranda...optimismus...hlouposti ve vlaku. Prostě furt z něčeho vyřepenej. Radši...spíš ,než nad tím zase přemýšlet. Ale říct jsem to prostě musel...byl nucen. Ale...už o tom nechci psát. Udělal jsem to ,tím to končí.

Dorazili jsme do Písku. Zajda se objevuje jako první...náš velící. Má sebou i MoPica. Pak nahoře už v prostoru...Tran,Burg a....Lin ! Jóóó ,konečně. Sednem si a kecáme a kecáme.Slzím smíchy. Příhody a příběhy...čeká se již pouze na Shiftyho. Ale telefon...zesralo se mu auto a přijede až zítra ráno. Sakra.

Nechci popisovat šecko. To co se tam děje doufám zůstane pod rouškou. Neodhaleno. Ale sranda a smích. Jo ,na tohle jsem celou zimu čekal.

Pak ,už v noci koukám na hvzdy...vzpomenu si. Přemýšlím o ní. Vzpomínám. Těším se ,ale taky se i bojím.

Ve dne se "hraje". Zase ten "aerosoft". V podání kropičů se mi to znechutilo.Ale i tak stále prskám smíchy... Zase je tu večer a zase...CENSORED :-D. Nejsem žádnej "kalbič" a tak mě spolehlivě pokládá jedno pivo...to asi osvětlí dost z toho tajna..

Ráno...loučení. Nechce se mi. Ale už to nezastavíme..ČAU teda a za měsíc zase určo !!!

Cesta vlakem. Dospávám co se dá. Příjezd...doma. Jen povnnosti čekají. Od půl pátý do sedmi práce až až. Pak...konečně...se dostávám i na i PC. ICQ. Je tu ! Píšeme si...moc hezky. Nejen s ní. Ale důležitá je právě jen ona.

Zase šecko prozrazovat nechci. Zpovědnice to sice je ,ale přeci jen sem chodí lidé. A co já vím ,kdo by to mohl využít/zneužít. Snad tedy konečně všechno. Ufff...těším se na další stekání MSF. A moc.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama