20.-21.dubna

21. dubna 2009 v 14:57 | Jay Jay |  Historie ,naivita a omáčka
Začala praxe... Makání. Tvrdá práce na stavbě prostě.

Po návratu domů jsem zjistil že mám na poště balík...ukrojil jsem kousek salámu protože jsem nebyl na obědě a běžel jsem na poštu. Pak...když jsem se vrátil. Bylo mi hnusně. Lehl jsem si...a spal jsem. Snad 3 hodiny. Když jsem se probral tak mi bylo ještě hůř. Postupně mi došlo že ten salám tam furt tlačí.

Když jsem byl dole ,tak jsem uviděl babičku jak zase kouká na TV. Byl tam seriál...Ulice tuším. Zhnusilo se mi to. Furt lidem cpát nějáký hovadiny jak se ten a ten rozešel ,další je nevěrtnej. Jinej se furt hádá.... Odporný ,hnusný.

Vyšel jsem nahoru a zapl jsem PC. Bylo mi čím dál tím hůře. Ale kecal jsem na icq...Zlepšila se alespoň nálada. Kámoši jsou prostě strašně důležití...

Pak jsem prostě už chtěl blejt. Šel jsem tedy na záchod. Strčil si prst do krku..nic. Šťoural jsem se tam a furt nic. Dal jsem tam tedy dva...furt nic. Takhle to pokračovalo až do čtyř prstů a furt nic. Napil jsem se tedy studenýho mlíka. ááá najednou to jde... Uvolnění.

Jak jsem vypl PC tak mi hlava klesla a byl jsem...vycuclej prostě. Bez síly. Doplazil jsem se do postele a usnul. Okamžitě.


Ráno zase na praxi. V 6:50 mi jel bus z náměstí.

A pak...makání. Né jako včera. Včera to byla furt oddechovka oproti tomu co jsem zažil neska. Nadává se tomu žába...Je to vlastně sbíječka na dusání hlíny a zeminy. Prostě obrovskej vibrátor. Po 5ti hodinách jsem měl svaly jako puding. Bez síly. Totálně oddělanej.

Nevím jak ,ale prostě jsem těch 7 hodin doslova protrpěl. A pak huráá dom. Bus nejel. Ale kámoš měl kolo. Vyběhl jsem tedy na kopec. Tam jsem nasedl na nosič. A z kopce jsme až do Jihlavy dofrčeli...

Pak konečně doma. Mrtvej. Znechucen cokoliv dělat. Ani jíst se mi nechce protože bych snad ani nedošel k ledničce...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama