Zlom ! Bodám vám na to !

27. dubna 2009 v 10:03 | Jay Jay |  My a lidé kolem nás...
Nebaví mě se tu furt omezovat kvůli tomu co kdyby tohle četl ten a ten...

Prostě si to sem buduá psát. Ne. Zbytek článků už zveřejňovat nebudu. Ale už od nynějška nebudu ani žádný skrývat. Budu sem psát to jak to vidím.

Stejně mě zná jeden jedinej člověk...zbytek mě zná možná si myslí dobře...ale zná jen mou část. Jen kousíček ze mě.

To nej...důležitější ,tajnější atd atd si stejnak nechám v sobě.


V pátek jsem byl venku na borovince s klukama. Nakonec jsem se dostal na jedno místečko kde jsem čekal na zbytek kluků co měli přijít. Ocitl jsem se tam na půl hodinky sám. Ležel jsem...na sluníčku...ptáci. Nádhernej klid. Ano ,jsem ! Jsem romantik. Co s tím chcete dělat ? Nic s tím neuděláte. Klidně si dál hrajte na machry... Líbí se mi to.

Do teď to věděl snad jedinej člověk.

Scházela mi tam jediná věc...holka. Neustále se o sobě dozvídám překvapivý věci. Teď jsem zjistil že i když jsem si myslel že holku nepotřebuju tak jsem se mýlil. Když se zamyslím tak ano ,opravdu by to s někým bylo hezčí...život.

Jenže na to abych někoho našel bych nesměl bejt já...introvert. Říká se tomu introvert kdo to je ? Jestli jsem to i já tak nejspíš někdo kdo si klidně popovídá sám se sebou. Taky se ale bojí něják navazovat kontakt. Ano ,bojím se. Je to pro mě problém.

Nechci hrabat do minulosti. Vím že tam nenajdu.

Opakuju se...vím o tom. Nejde na to nemyslet. Jedna...ne. Proč to tu vysvětlovat.

Přijde mi obdivuhodná jak se mysl vždy v něčem zatvrdí..ovládáme jí rozumem. Ale tělo...nebo duše ,nebo srdce ? Prostě něco vnitřního se stejně jde za svým cílem. Jen málo s tím dokážeme udělat...

Říkal jsem si nesmím se zamilovat právě do ní...zamiloval jsem se.
Říkal jsem si nepotřebuji holku...potřebuju.
Co bude dál ???

Okusil jsem co je to láska. Ale nechci o ní jen snít. K tomu bych ale musel překonávat tolik svých zábran...

Všechno mám komplikovaný.

Třeba nezažiju. Přijdu asi o hodně. Ale těším se až vypadnu z tohohle světa. Né zemřít...to možná...ale do světa armády...buzerace. Ale stále lepší než v týhle hnusný přetvářce den co den.
Nemám nač bych tu setrvával.

Samozřejmě. Kamarádi,koníček...ségra a další...
To je hodně ,ale...kdoví co bude za dva roky.Myslím si že dost věcí říkám na rovinu .
Tady je jedna těžká. Tíží mě. Štve mě. A nevím co ještě...vzbuzuje různý pocity...chápavost ? tu už možná ani ne. a jiný...

NECHCI to furt dusit. Normálně bych si to napsal do neveřejnýho článku. Ale bodám na to.
Ten pro koho to je by to jistě poznal. Nevím jestli tu něco čte...jestli vůbec tuší zda tohle existuje. Ale je mi to jedno. Chci to ze sebe dostat. Nechci ho s tím nasrat. Proto je možná lepší to vypsat aspoň ze sebe.

Nevím proč by jsi na mě měl žárlit. Neznáš význam slova KAMARÁDI ??? Věř mi že mi dává hodně práce nic ti nekazit. Nedávat ti záminky k žárlivosti. Nechci vám nic zkazit. Dokážeš to pochopit ?? Je to kamarádství. Vzájemná podpora. Povídání si...
Proč to neřeším osobně ? Protože si kvůli tvé neznalosti NEBUDU ničit nádherný vejkendy s klukama. Ani náhodou ! Za to mi vysvětlování nestojí. Máš se mnou problém ? Tak mi to sakra řekni a klidně ti cokoliv vysvětlím. Ale ani náhodou to nebudu řešit o vejkendu kdy relaxuju a jsem v jiným světě.
Pokud vím tak NIC špatnýho jsem neudělal...

Ufffffffff

Nádherná úleva. Dostal jsem ze sebe tolik věcí co mě tížilo...Nejsou všechny ,ale je jich dost.

Děkuju. Zpovědnici. Děkuju Terce za pomoc.

Už jen chvíli...pak zmizím ;-)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama