My world...my friends...my all

14. května 2009 v 18:57 | Jay Jay |  My a lidé kolem nás...
Stále tady píšu o tom a tom kámošovi...přitom jsem je ani nepředstavil.
Napravím to tedy. Není jich moc...ale prostě s nima zažívám super chvilky.

Kde začít ? Asi od klasiky...Nguyena.
Petr Slavík ,nebo také Nguyen. Kámoš už fůru let. Známe se od 1.třídy ZŠ. Paradoxně nejvíce se kamarádíme až od konce ZŠ. Jak už zde bylo mnohokrát napsáno...díky re-enactingu. Neustále optimistickej. Rozesmívá šecky okolo. Prostě super...najednou nevím co víc o něm psát. Tolik zážitků...je toho moc.

Jan Pecina ,nebo také Truong Ming. V podstatě se známe asi 6 let. Kámoši největší...prošel se mnou 34.PoJ...teď už i RT Hawaii. Kovej taky věčně vysmátej prcek. Kvůli své velikosti možná někdy cílem posměchu...no možná :D víme své.

Bratři Floríci. Jména se mi strašně blbě pamatujou...jsou dvojčata a rozeznávat je je někdy dost velkej problém.
První z nich...Le Quang. Je to ten šílenější z nich. Dělaj věci o kterých je ve společnosti slušno pomlčeti :D. Mluvou intelektuálů by byli označeni za cvoky. Ale postupně se cvičí ve zručné Montanardy...v boji nezklamou. Bez nich je na trenálech celkem smutno...
Druhý...Hoai Nam. Sic mladší...ale méně střelený. Schopnej point. Schopnej "tepas" :D. Dokázal se dostat až k MSF ,tudíž jsme ve stejné grupě. Držím palce ať u nás vydržíš co nejdýl.

Robin Kučera poslední dobou spíše náš "negr". Tahá radiostanicu na hřebetě a vůbec vykonává tolik podřadných prací :D. Zajímavej způsob vyjadřování někdy... ale nejvíc cajk.

Pak se hnedka vrhám na MSF...

U MSF se nedá popisovat každej samostaně...byl bych tu do zejtra. Tedy jen ve zkratce:
Zajda - velící
Vede nás totálně suprově. Kope nás na nějákou tu úroveň...nutno říct že s úspěchem. Jen tak dále :-)
Shifty - válí to suprově na kytaru. Když něco řekne tak to stojí za to. Celkově z něj nemůžu :D
Lin - tak tohle je prostě klasik. Takovej ten co prostě drží tlupu pohromadě. Když jedem na trenál tak se dycky těším právě na něj. S ním se holt člověk nenudí.
Tran - vypadá na mladšího než je ve skutečnosti a dělá nám "negra" :D Dycky spolu máme fotku...dycky stejnou...a dycky suprovou.
Burg Kulometčík...tahá tu krávu těžkou. Zapadá prostě do kolektivu. Na pohodu. Takovej klidnější je..
Lucier - velící Kontumskejch. Málokdy se vidíme...už se nám oženil. Má holt málo času. Ale re-enactor až na morek.

Hlavní je to že se mezi nima cejtím prostě jako v sedmým nebi. Ty tři dny co spolu dycky jednou za měsíc máme se prostě ŽIJE. Naplno. Někdy přemejšlím že se i odstěhuju do Písku za něma...tolik moc mi to chybí. Jednou měsíčně je to holt málo.

Samozřejmě tu pak máme "sestřičku"... Je to složitý to shrnout do pár vět. Prostě...úžasná. Odlišuje se od všech co jsem kdy poznal. Stejný názory... Nádhera prostě. Takhle je to jen pár vět...ale psát takhle o někom je těžký.

Určitě jsem na někoho pozapoměl...postupně si to budu doplňovat.

Asi tak. Tohle je můj svět. Lidé se kterýma se cejtím dobře. Ostatní ? To je prostě jen z nutnosti...a rodina...ta mě vůbec nezná.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama