Nálada...

21. května 2009 v 17:36 | Jay Jay |  Historie ,naivita a omáčka
Tak ,jako se střídají roční období ,tak se u lidí střídá nálada. U někoho rychle ,bez varování. U jiných zase pomalu a postupně.

Mohu říci ,že patřím do té druhé skupiny. A teď skončilo období smutna. Většinou se to měnilo i celý týden a postupně...ale teď je to přesně za 3 dny.

Vypíšu si sem důvody... Překvapilo mě to...a jako u všeho si to teda napíšu a budu nad tím přemejšlet. Především to asi bude tím tréningem o vejkendu. Jak napsal kámoš (Hoai) "Tahle čtyřka prostě dokáže dohromady všechno. "

Už to kolik jsme ušli ,jakým způsobem jsme se zlepšili. Tenhle trenál "stmelil" malou skupinku ,ale zase nakřupl ostatní. Až teď mi dochází ,co mi poslední dobou na těch trenálech tolik chybělo...bylo to vyčerpání a pocit z dobře odvedený práce. Jenže zase Nguyen to bere jinak. Bere to asi prostě ajko zábavu. Jde asi do lesa s tím ,že užije srandu...jen srandu. Přijde mi to tak. Já od toho očekávám adrenalin...námahu...prostě napodobení tý jednotky ,jejíž název neseme. Po tomhle trenálu by každýmu došlo ,co zažívali příslušníci těchto jednotek.

Byl jsem fyzicky na dně. Ale ušel jsem to. Zatížen téměř jak v reálu. To tohle mě pozvedlo úplně nejvíc náladu. Samozřejmě i ty drobnosti...BAR pásek...koreák obal. Taky "sestřička" ,ale to nejni maličkost...nikdy.

Ve škole si to dávám...Už 3 měsíce jsem nedostal horší známku jak dvojku. Proč ? Protože za trojku by mi taťka dal zaracha a zabavil výstroj. Ten nejhorší trest pro mě snad..

Období optimismu je tu zase...konečně.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama