Tak co ? ,chci chi chi

27. května 2009 v 12:23 | Jay Jay |  Historie ,naivita a omáčka
Musím se rozhodnout.

Ne ne ne ,se "sestřičkou" to asi nemůže vyjít. Přije mi až absurdní mít se tak rádi rozumět si ,ale prostě to nemůže vyjít.

Darryl včera jen zavadil o to že holky prostě poznává přes inzeráty...co kdybych to taky zkusil ? Hledat...jako von.

Asi to fakt uskutečním.

Nechci už mít tuhle nejistotu.

Jo ,hezký to je. Mám to strašně rád. Ale k čemu to když to prostě nevyjde.

Proč se musím rozhodnout ? Protože mi zbývaj dva roky co budu tady. Pak chci do armády...a snad tam i zemřít. Nevím proč se vracet zpátky.Ještě...chci. Cožeto je ?
Toužím.doslova toužím po tom zase vidět kluky od MSF. NIC lepšího než ty vejkendy s něma neznám. Jakoby vás furt něco táhlo tam...za něma. Pro to teďka žiju...abych mohl vidět kluky zase. Nedá se totiž ani říct koho tam mám nejradši. Všechny je maximálně žeru.

Jo ,píšu tady o trenálech. Ale tam prostě nejni Lin ,Shifty a nikdo prostě. To je "jen" taková náhražka. Upínám se tam na Le Quanga a Hoaie. Hoai mi tak něják přirost k srdci. Nejvíc. A navíc je už taky Mike ,takže se mnou bude aj na bělej. A bez Le Quanga...to by nebylo vončo. Ty jeho kecy. A přitom vím že se na něj mohu 100% spolehnout...beze zbytku.

Jo ,je tam víc lidí. Ale ty beru prostě jako kámoše. Co budu povídat , s Truongem už to není to co bejvalo. Ale i tak...silvestr bez něj bych si nedovedl představit. Bez něj by byla prostě nuda.
Taky Robin...no tak negr. Spíš je zvláštní. Nevím pořádně co si o něm myslet. Ale jó ,ne posledním trenálu co byl si u mě významě šplhl. A ještě Cu Cuong. Toho prostě neznám. Nemám o něm obrázek a nechci si ho pouštět moc blízko...dlouho si už nikoho nepuštím hnedka blízko...vím jak to pak bolí když zradí. A nevím... To že je to kluk sestřičky mi nevadí... Prostě neznám. A možná si říkám že ani nechci pořádně znát.

Moje rodina je totiž MSF. To tam to miluju. Tady jsou všicí mladí a nemůžu s něma prostě mluvit jak s 20ti letým..
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama