Červenec 2009

Já ty on ona ono...

31. července 2009 v 21:41 | Jay Jay |  Historie ,naivita a omáčka
Si tak nespokojeně seču když v tom přijde etěmeťka.
Nakrklo mě to páč jsem poslouchal hudbu a do toho najednou zvuk SMS.

Postupně se přišlo na to že Nela nemá kluka. Na to že si uz Darryla dělala prču.
Sem byl šťastnej ty jo.
To že mi to bylo tak něják šumafuk bylo asi tím že jsem s ní fakt měsíc nekecal.
Protože ta dvouhodina kecání mě utvrdila v tom že je s ní strašně kecání.

Držet v jednej ruce mobil psát SMSky a s druhou sekat křoviňákem je obtížný. Fakt jo :D.
Chytla mě pak aj křeč do tej blbý ruky. Což mě nasralo páč sem nemohl chvilu psát.
Navíc jsem musel promazávat historiu. Plná paměť.


A do prkenej vohrady právě mě odsud štrůdluje taťulda. Zejtra to dopíšu ;) mám toho eště hafec na srdci :D snad nezapomenu.

Taky přepíšu pár článků ze sešitu.

V r m

30. července 2009 v 19:48 | Jay Jay |  Historie ,naivita a omáčka
na začátek jedna věta která mě napadla včera...

"Srát je lidské ,prdět je božské" :D

Mno a pokračujem. Byl jsem dneska nakupovat na 7 dní v zelenym.
Balím se postupně už od včerejška. Nesmím na nic pozapomenout.

Zajda včera říkal něco o tom že budu mít na starost družstvo. To je spíš špatná zpráva. Já chtěl bejt na pointu a né velet.
Velení je voser a na píču.


Dneska toho ani moc není.

Vopaloval jsem barvu na oknech.
Seděl u kompu.
Připravoval se na akci.
Přemejšlel.


Jo ,na vokraj jsem zjistil že Nela má kluka.
Ani nevím proč mě to neštve. Furt se tak něják tlemim blbostem ,jako dycky.
Asi proto že jsme se ani neviděli a měsíc jsem s ní nemluvil.

Nevím ,prostě je konec. A já jsem vytlemenej z pičovin. Nechápu se ,ale je to tak v cajku.

Buznáááá

29. července 2009 v 20:53 | Jay Jay |  Historie ,naivita a omáčka
Hmm drastickej den. Prvně ráno práca...klasicky.

Po práci jsem měl mít sraz s Truongem na borce že se půjdu koupat.
Páč som nestíhal tak sem to vzal poklusem.

Sákryš teda vyběhnu šacberk ,doběhnu na borku a tam skór bez dechu. Dlouho jsem necvičil mno a je to znát. I když takováhle solidní dálka..sem nevěřil ani že to dám.

Na borce jsem byl nakonec dřív a šel se po oddechu rovnou koupat. Zaplaval jsem si ,skočil jsem si a bylo to v cajku. Mezitím přišel taky Truong s Le Quangem a Hoaiem. Postupně jsme sehnali lana a podobný hovadinky na slaňování.

Vočekovali jsme ten úvazek co si dělali snad šicí spešláci od druhý světový po současnost. A na tom začli slaňovat.

Postupně jsem to dával tak že celejch 5metrů jsem fičel a až metr nad zemí to přibrzdil. Náádhera.

Nutno říci že jsme to zkoušeli z toho stromu na borce z kterejho se skáče do vody. Takže nebylo co ztratit.

Prostě superový. Umím sla%novat a su nejvíc happy.

Nakonec jsem tedy z práce přišel v sedm dom. Tam dostal úkoly a makal.
Do teď vlastně. Vopalovat dežo barvu.


Mno se mějte lidičky.
Příští tejden je MIKE CAMP. To znamená 7 dní výcxviku v lese mimo civilizacu.
Sákryš jak já se těším..

Pár heteráků a pár pořádnejch chlapů se zase sešlo...

27. července 2009 v 10:08 | Jay Jay |  re-enacting - moje zážitky
Článek je samo psán s nadsázkou. Žádnej komóš nejsu tak se nelekajte. "trocha srandy bejt přecá musí". Jedná se o akci v prostoru Ralska ,které jsem se účastnil. Popisuji z mého pohledu.

Vietname ,Vietname proč ty tak krutý k tvým socialistickým služebníkům ?

Juchéj ,na Akcu. V pátek abfahrt z Jihlavy.Jede se za bojovníky socialismu...konečně taky bude trošku tej srandy.
Po příjezdu a zabydlení se vyráží na zásobovací cestu. Vyfásnul sem muniční bednu ,gavroše a lékárnu. Cestou se se soudruhy bavíme o situaci v zemi ,zpíváme si a sem tam zachrastí muniční pás v bedně. Naštěstí hrozný imperialista byl někde zalezlý a neodvážil se nám nic udělat. Jen jsem měl obavy aby nás nesladoval.

Následuje šťastný návrat na základnu ,kde se rozhodujem že poškádlíme imperialistu na jeho základně ,aby neměl klidný spánek. Vyrážíme v potu pěti soudruhů odhodlaných k čemukoliv. Cestou uslyšíme z lesa zvuky. Raději jsme se na chvíli stáhli. Hmm,jsou tam. Ale i tak vyrážíme doufajíc že nás nechají být. Bohužel by to nesměla bejt taková ta divná partička maskovaných pánů tahajíc sebou strašné hafec zbraní. Danek a Din umírají jako první. Mě se daří zalehnou podél cesty společně s Le Quangem a Cuongem. Nic. Ticho. Le Quang se rozběhl ,já s ním a za řvu "COCADU G.I. !" umíráme pod nečekaným přívalem olova. Lucier přežil a stáhl se z prostoru.

Navrátili jsme se tedy na naší základnu a zalomili to.

Ráno jsme dostali za úkol vybudovati dělostřeleckou baterii. Za budování nás stihl chcací mrak a pochcal nás jak zákon káže. Naštěstí netrvalo dlóho a bylo zase celkem hezky. U baterie zůstali čtyři odvážlivci. Já ,Cuong ,Le Quang a Hoai Nam. Měli jsme být na místě maimálně do jedenácti. Vše se však protáhlo do jedné hodiny odpolední. Celkem dlouhá doba nicnedělání. Imperialistovi se nepovedlo nás najít..taky dobře. Alespoň byl čas učit se střílet na prolétávající letouny.

Po jedné jsme byli staženi a vystřídali nás SOGáci. My jsme měli vyrazit s pilotem. Vyfásl jsem kraksnu ze které byly slyšet hlasy. Po chvíli odposlechu jsem pochopil jak to chodí a zapamotavl si i krycí jméno "kladivoun" a "rejnok 2" což jsme byli my.(tedy Cuong ,já ,Le Quang ,Hoai Nam). Dorazili jsme na místo ,pilot se usadil a my majíc ho stále nadohled posedali okolo a čekali. Já si připadal strašlivě dobře protože jsem mohl poslouchat rádiové relace. Strašný žůžo teda. Sem tam nás i volali a já do toho aj klábosil..to byl vyrchol mého štěstí. Eště že sem měl dvoje trencle :D.

Hodina a půl utekla jak nic a bylo nám nahlášeno že nás nemůžou najít. Tudíž jsme sbalili padák ,signalizační panel a vyrazili na jakousi kótu 313. Chvilka bloudění a v tom nám Cuong oznámil že kousek před námi jsou imperialisti. Pilot zdrhl k nim kryjíc se střelbou ze svého gavroše. Cuong zahájil palbu z Mosina pamtujícího ještě jeho děděčka ,já z gavroše který vymělnil obrovskou spoustu majitelů a další dva z XM 177. Dopadlo to masakrem naší tlupy vesnických Vietcongů. Imperialista nás prohledal ,zubožil naše mrtvoly vylitím opalovacího krému do brašny jednoho z mých spolubojovníků a odešel. My po návratu ze socialsitického nebe jsme se vrátili na naší základnu. Utahaní a vyčerpaní jsme kolem šesté hodiny zalehli.

Pak mě vzbudil Cuong ,zda s nimi půjdu někam s bednou. Věřtě že ze spacáku a polospánku se mi už nechtělo a tak jsem jen zahučel otočil se a pokračoval v dobíjení baterek. Ráno mě to docela zamrzelo...

K ránu jsme se narychlo sbalili a šli hlídat zajatce. Tam jsem dostal jedno zákeřné žíhadlo do zad od vosy. Krutá džungle.. Netrvalo dlouho a přidali se k nám i kucí od jedničky. V prostředku odpočinku zařval Cuong ,který byl na hlídce "nepřítel" a hrdinně zemřel. Já s Le Quangem jsme se vydali kupředu. Ostřelovali nepřítele ,který se však počal stahovat. Přísahám bohu mít u sebe pušku tak je začnu střílet do zad. S Gavrošem mi nezbylo než řvát cosi ve smyslu "Srabí" "kam deš imperialisto ? Se bojíš?"

S Le Quangem jsme však zůstali v ostaržitosti a patrolovali okolo tábora. Na jednom kraji jsme uslyšeli hlasy. Stále pohybujíc se jako myšičky jsme zaklekli na kraji lesíka ,když v tom se vynořila postava krámy ověšeného a zapatlaného pána. Počkali jsme až se přiblíží i další ,ale ten první zaklekl a počal na nás mířit. To Le Quang nevydržel a vystřelil po něm tři rány. Imperialista to dostal Cha Chá. Hodili jsme raději zdrhanec ,páč tyhle pánové sebou tahaj strašlivej arzenál a vegetace na našem místě bývalého pobytu se počala otřásat pod burácením střelby. To už jsme však byli daleko. Na základně jsme to oznámili a vyrazili na další hlídku. Dostali jsme se opět potichoučku do boku nepřítele a viděli zřejmě marínu jak jde. Bylo to asi 12 lidí. 6pokračovalo a 6 jiných si to namířilo přímo k nám. No do háje teda. Když byli kousek od nás tak mě nádherně osvítilo sluníčko. Point si mě všiml a já na nic nečekal a zalehl. Nic se nedělo. S Le Quangem jsme tedy spustili palbu a urychleně odsud vypadli. Když jsme znova procházeli kolem základny tak už se otřásala pod útokem těch hnusných zelených pánů. Opět jsme však vyrazili jim do boku. Obešli je a stanuli na cestě. Asi 20 metrů ode mě najednou prošel kulometčík. Pak další a další a nakonec to byli asi 7 lidí. V tu chvílu jsem div nebrečel že mám jen gavroše a kolega Xm s vybitou baterií. Byli zabráni do střelby a nekoukali okolo sebe. Prošel osmej a to už jsme řekli že na ně jdem. Chyba lávky však. Z lesa se vynořil nějákej další oběšenec zahuhlal cosi jako "do řitě" a utekl zpět. Následovala střela z mého gavoše která však nejspíše minula. Pak přišel závan olova a já za řvu umřel. Kolega taktéž.

Příště musím v muničáku vyfasovat něco střelbyschopnějšího pro takovéto slabé chvilky imperialistů.

Ze socialistického nebe jsme jen koukali na hafec výstroje pánů okolo. Zjistili jsme že ti co se vynořili tak to byla marína. No a pak nezbulo ,než se zpakovat ,rozloučit a vyrait zpět do toho odporného života normálního člobrdy.

Akce byla krásná už z důvodu že jsem zase konečně vyrazil za přitroublého VC, nemusel držet hlídky a dělat blbečka pro amíka. Škoda počasí ,škoda že nás marína nenašla dopoledne ,půlka soboty tak padla jen lenošením a chozením okolo baterie...
I tak se nadrženě a dále těším na následující akce. Děkuji za pozornost :D

P.S. soráč za slohy...ale něják jsem se do toho zažral. Ještě bych sem hodil hlášku která mě dostala "tak a přístřešek rozdělíme na dvě strany ;pro heteráče a pro pořádný chlapy"...

Venku je kýbl *E2*

22. července 2009 v 20:29 | Jay Jay |  Historie ,naivita a omáčka
Polka dne v hejzlu kvouli fušce.
Ale se sluchátkama v uších se to dá přežít.
Navíc tamní pracanti sou ftípkaři a tak se člověk málokdy nudí.
Bohužel je to stále "tanec s křoviňákem".

Po fušce sem přišel dom ,mrtvej. Juknu do lednice...tam flaška s vodou. Nádherně vychlazené voda..hmm. Nalil jsem si skleničku tej vody ,kopnu do sebe obrovitánskej lok...
UÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ shit ,kurva ,kde je vokno. Já se snad pobleju pokud mi dřív neuhoří huba.

Byla to slivovice.

Homodomo pálená.
Sem se málem posral :D. Fuj. Takový záludnosti jako vodka v PET flašce od Coca Coly by se neměly praktikovat :D


Spakoval sem se a šel s klukama na borku. Zase jsme skákali z vidlice. Mě se to tak líbí...

Pak pěkně dom ,na poli mě zastihly kroupy..hmm dobrý no.

Snad šecko tohohlenc dalšího bezvýznamnýho dne.

Tanec s křoviňákem ,aneb práca pytcho

21. července 2009 v 17:10 | Jay Jay |  Historie ,naivita a omáčka
Tý vado ,dilema.

Praha bo Bělá.

Možná taky nic a jen lehárko.
Jako teď. Jak jsem naplánoval tak teď fakt odpočívám...yeah.

Tím asi prozatímně končím. Večer snad eště něco připíšu.

Bacha lano ! Cože ?...jau

21. července 2009 v 17:08 | Jay Jay |  Historie ,naivita a omáčka

Sraz s Truongem ,cestou i negrem - vymyšlení bezpečného způsobu slaňování
Samotný výcvik ve slaňování..Konečně něco zajímavýho a zábavnýho. Prvně ze skály ,pak z mostu... Časem se to vypiluje a bude. Poté ještě koupání na borce.
Su nachcípanej. Dost hodně...což mi na náladě nepřidá.

Cesta do hlubin duše ,aneb co mě zasejc tolko štve.

Nic mi na náladě nepřidává. Nevím co budu dělat o vejkendu ještě.

Praha asi (zase ,opět ,znova ,klasicky) padá. Možná protože nemám náladu. Nevím co bych tam dělal ani. Je tam Darryl ,ale není tam Nela. Kvůli prachům na cestu jsem prodal M56tkovej pásek což mě teďkonc štve.

Je taky Bělá...celkem lákavý si vyjet na Bělou ,ale ani na to nemám moc náladu. Nejdene nikdo jinej mimo Kontumskejch ,vyjma mě. Prostě nemám náladu. Poprvý snad. Všechno je jednou poprvý..
Teď když se podívám nahoru ,vidim tam jméno Nela... Pozapoměl jsem na ní. Toho teď ani nevím jestli si vážit a prostě čekat bez trápení ,nebo na ní zase myslet. Když kecám s lidma na ajcu ,něco mi tam chybí. Až teď mi dochází že je to ona. Až teď...

Připomíná mi jí možná pár fotek ,pár SMSek...a víc nic. Slehl se jakoby svět po ní. Když kecám s některejma holkama na ajcku a že jich moc nejni tak jen vidim jak málo je těch se kterejma se dá rozumě o něčem bavit. Nejen se o něčem bavit ,něčemu se zasmát nebo cojávím. Ať už je to tak či onak ,chybí mi tu.

Začínám toužit aj po konci prázdnin. Teďkonc je to fakt o ničem. Práce - chvilka s kámošema -únava -spánek -práce...a furt a furt dokola. O vejkendu nevím co dělat. Nevím co bych dělal v Praze.
Je tu zas hnusný vobdobí.

Zejtra si doufám po práci jen lehnu a budu spát. Taková je představa...snad se splní a stane se realitou.

Paint it...black ?

19. července 2009 v 22:29 | Jay Jay |  Malování
A furt a furt si maluju...

icq net knížka papír

19. července 2009 v 22:09 | Jay Jay |  Historie ,naivita a omáčka
Tak v tomhle se neska motám. Nic zajímavýho.

Možná o vejkendu do Prahy...záleží na tom estli seženu finance.

Ty jo...fakt nevím co psát.

Možná že mě baví číst blogy ,názory jinejch.
Zajímavý zkušenosti z toho někdy.

Dosti mě zaráží jak tolko blogů sleduje jen tu "majly" ,co se kde hemzne.
Jak stádo nadrženců co slintá po kterýkovil blbosti co se objeví na netu.
Ale tak já se tam dívat nemusím ,oni se mi necpou. Tudíž zas jako takovej problém bych to neviděl.

Je celkem i problém narazit na blog ,kde se dá číst něco smysluplnýho ,nad čím se dá zamyslet. Tak často to jsou jen hlouposti co každej kopíruje na netu...

Netuším k čemu jsou "DiplomQy" ,nevím co to je SB...ale k životu to nepotřebuju.
K provozu blogu to taky nepotřebuju.
Návštěvnost sám moc nechci.
Furt je tu dost osobních věcí.

Taky často narážím na články typu "jak sbalit kluka ,co kluka zajímá co ne"...jakoby všichni kluci byli stejný.
Vždyť to není pravda !

Ale to snad každý holce někdy dojde...snad.

Svíčka

19. července 2009 v 17:38 | Jay Jay |  Malování
Snažím se učit techniky stínování seč to jde. Tohle mě tak něják napadlo že se na tom docela se stínama vyřádím :)