Leden 2010

Smrt pro všechny ! Zdarma ! Volte nás.

6. ledna 2010 v 15:20 | Jay Jay |  Historie ,naivita a omáčka
Sedící na židli a čumící doblba. Poněkud příšerně fádní a častý obraz mé osoby.
Doteď jsem se nedokázal "zformátovat a restartovat" po onom příšerném stavu v Praze.

Dokonce jsem už i vzdal pokusy o zformátování-se. Vládne zde tedy chaos. A život z chvilky na chvilku. Támhle je potřeba tohle ,támhle tohle. Co se zjeví ,to provedu jednoduše.

Mám pochybnou zábavu (tedy tu jsem měl i před tím..nyní je zde však i další). Jsem alergický na mladé dámy ,jež zřejmě rády otravují na oné sabotérské aplikaci icq.
Naučil jsem se (hmm ,od koho sjem to asi pochytil) je odmítat bez výčitek ,posílat kamsi bez mrknutí oka.
Člověku to ušetří čas ,sem tam se uchichtne blbosti některé osoby zřejmě snažící se vytáhnout z vás informace na obvyklou otázku "Jak je?"(tato otázka je příšerná ! nehledě na zajímavé formy pozdravů..achůjky...jujejajijupí-to je snad nejbizardnější jaký jsem stačil pochytit apod.)

K těmto "radostem" nám zde (na studené Vysočině) přibyl i sníh. Nenávist k němu mě mrazí (kdyby hřála tak je mi snad i milej..)

Taktéž jsem "objevil" Ameriku. Amerikou je zde cynismus.
Ano ,uznávám ,že donedávna jsem neznal význam tohoto slova a až wikipedia poskytla "definici" (hmm to zní jako v hodině matematiky). Je to nádherný život. I když často nerovnoprávný a odporně chladivý (ach ta krása).


Snahy o doučování z Angličtiny se poněkud minou účinkem. Doučovatelka je totiž nyní na měsíc pryč.
Loučím se tedy s vámi (a nezakrývám že to může být opět na dlouhou dobu) alespoň s přáním pěknýho (optimismus mě oslepuje) novýho roku.

Snad padne Paroubek a Topolánek a s nimi i valná většina vlády. Amen.