Březen 2012

Vožužlaný cigáro

28. března 2012 v 3:07 | Jay Jay |  Neuspokojivá realita
Je neskutečně provokativní ,když tu kurzor bliká na prázdný stránce a já už teď lituju ,že jsem vůbec otevíral tyhle stránky za účelem...za účelem...nevím za jakým účelem.
Nebo vlastně vím. (Ale nepovím)
Takže bych mohl opět geniálně přeskakovat od jednoho smysluplnýho tématu k druhýmu ještě smysluplnějšímu tématu.
Po odstavcích - logicky. Jenže ani na to vlastně nemám chuť.
Mám náladu ,jako vždycky.
Serou mě věci ,který buď nedokážu vyjádřit dostatečně smysluplně ,nebo je nechci slyšet ani šeptem (natož vidět bílý na černým (resp. později černý na červeným)) Stačí už když mi lítaj v tý liduprázdný hlavě.

Takže zatímcotu zoufale žužlám elektronický cigáro ,který je úplně ,ale úplně nahovno a ubíjím čas nejmenovanou hrou ,tak si můžu s radostí uvědomovat ,jak je to všechno nahovno. Tak krásně nahovno ,jako vždycky ,když tu sedím ,píšu a bleju tu na stránku jedno písmenko za druhým.

Je zoufalý číst tu dva roky starý články ,který jsem prej psal já. A ještě zoufalejší ,než ty stupidní a naivní články je současnej pohled na mě. Vyvrženýho vorvaně s cigárem ,kérkou po který furt pošilhává a nespavou nemocí. Prostě mi to jen přijde absurdí ,jak se za blbý dva roky všechno otočilo naruby.
Najednou neřeším ,že se semnou nebaví kámoška ,ale že nemám ani páru co dál v životě dělat..teda kromě obvyklých věcí.
Fajn...tyhle tisíckráte vyřčené kecy a domněky už mě taky nebavěj...jen mě stále nepřestávaj udivovat.

A vzhledem k tomu ,že tu těhle pár řádků smolím střídavě dvě a půl hodiny ,tak asi spíš zmáčku zvěřejnit a sám na sebe použiju zaklínadlo "reset"...


Jo...a vlastně měl jsem jednu malou naději. A ta ,jak to vypadá ,tak taky odtáhla jinam. Musel jsem to napsat. Jinak bych snad kurvafixaleuž neusnul.

No Go(o)d

26. března 2012 v 5:35 | Jay Jay |  Neuspokojivá realita
Tak jo..ještě jednou.
Máma mele maso.
Ema mele maso.
...

Tak v takovýhle fázi dospívání jsem nejspíš zrovna zatuhnul.
Jenže číslo ,který značí moje stáří tomu neodpovídá a společnost je neoblomná.
Tudíž došel čas na lámání. Věřím ,že za takovej rok a půl budu řešit ,kam nastoupit ,kam ne a v podstatě bych mohl už začít i řešit ,jakou rakev si koupím. (co myslíte ?Nebo se nechat zpopelnit a následně se mnou posypat chodníky ?)
Mám totiž silnej pocit ,že mě toho už moc nečeká a že to nejlepší je za mnou. (no..nejlepší)

No řekněte ,zvlášť bych tu uvítal nějákou pipku ,která má na svý zdi na fb "žij každý den naplno" nebo "buď originál" ,ale abych se k tomu dostal..no řekněte v čem mám bejt sakra (a hlavně JAK!) originální ,když se jedná o tenhle zaběhlej kolotoč 1.školka - 2.škola - 3.chlast ,chlast ,holky - 4.práce - 5.pochcávání se - 6.smrt.
Jedině že bych teda byl syn jakéhosi milionáře. To by se jen opakovala fáze č.3 namísto 50ti let fáze č.4...

Mám jen skromnej sen. Mít vždycky dost prachů na to ,abych mohl jít na koncert ,nemít doma stíhačku ,ale kalbu-chápající nedospělou ženu a pokud možno ,tak i vlastní střechu nad hlavou.. Takovej ten človíček ,co si tu udělá svoje ,zemře a vcelku se vlastně nic nestane. (a rozhodně nemíním svůj čas trávit naříkáním nad obrázkama hladovějících černoušků)

Jo a ještě jeden sen ,nebo spíš zoufalej výkřik...kéž by neexistovala tetka ,nebo aspoň nebyla moje příbuzná. Protože ve chvíli ,kdy rodiče nemají co říct vás začnou srovnávat a vzhledem k tomu ,že nejsem mírumilovnej šampónek s třema vejškama jistě pochopíte ,že já ten vychvalovanej nejsem...
Slovy klasika..,,Eště ,že mi máma říkala ,že jsem vypatlanej ,aspoň mám sebereflexi !"

Mimochodem nenechte se zmást časem. Nevstávám tak brzo ,nejsem přece šílenec. Jen jsem stále neusnul (a mám k tomu svý důvody ,který vlastně ani důvody nejsou). Opodstatnění to má jednoduchý. Intrgalaktický paprsek světlonesvětloantineantičástic ,který mě zasáhl mě nutí žít v americkém časovém pásmu (samozřejmě tom východním ,na západě jsou balíci).

Adios pardálové.
(vždycky jsem to chtěl říct s kolťákama proklatě nízko u pasu !)


ACP

14. března 2012 v 23:59 | Jay Jay |  Neuspokojivá realita
Tak co ? Daří se vám taky plnit si sny ? Pornoherců/hereček ,kosmonautů ,popelářů ,nebo politiků ?

Mě taky ne.
Jde především o to určit si ten sen a nezměnit ho během následujících pár měsíců.
V tom ovšem pokulhávám.
Furt se děje něco ,co mi změní směr a náhled na tu či onu věc ,kterou jsem dřív chtěl provýst.
Tedy rozuměj...zase jsem upadl do lehké deprese okrajově (asi z 90ti %) se týkající mé budoucí existence.

Ono je totiž těžký bejt takhle mladej ,nádherně blbej a užívat si všeho ,co nám naše okolí nabízí.
A taky je těžký smířit se s tím ,že za pár let se zapojím do procesu a už nikdy se nedožiju důchodu.
(Děkuji komunistům a současné levici ,stejně jako povedené privatizaci ,za to jak to je)

Díkybohu to jedinec nemá moc šancí změnit (a kdyby měl ,tak raději spáchám sebevraždu - seriously - vážně se bojím toho ,co se s českým národem děje ,jeho inteligence i jedinců ,kteří jen umí řvát jací jsou politici svině)

A k tomu ve chvíli ,kdy začínám bejt pyšnej na to číro si zároveň uvědomuju ,že půjde za chvíli pryč a já už třeba v životě nic takhle nádherně nedospělýho neudělám...
Taky je pryč hromada lidí.
-je pryč hromada zážitků.
-pryč hromada vzpomínek.
-hromada průserů.
-chlastu.
-.