No Go(o)d

26. března 2012 v 5:35 | Jay Jay |  Neuspokojivá realita
Tak jo..ještě jednou.
Máma mele maso.
Ema mele maso.
...

Tak v takovýhle fázi dospívání jsem nejspíš zrovna zatuhnul.
Jenže číslo ,který značí moje stáří tomu neodpovídá a společnost je neoblomná.
Tudíž došel čas na lámání. Věřím ,že za takovej rok a půl budu řešit ,kam nastoupit ,kam ne a v podstatě bych mohl už začít i řešit ,jakou rakev si koupím. (co myslíte ?Nebo se nechat zpopelnit a následně se mnou posypat chodníky ?)
Mám totiž silnej pocit ,že mě toho už moc nečeká a že to nejlepší je za mnou. (no..nejlepší)

No řekněte ,zvlášť bych tu uvítal nějákou pipku ,která má na svý zdi na fb "žij každý den naplno" nebo "buď originál" ,ale abych se k tomu dostal..no řekněte v čem mám bejt sakra (a hlavně JAK!) originální ,když se jedná o tenhle zaběhlej kolotoč 1.školka - 2.škola - 3.chlast ,chlast ,holky - 4.práce - 5.pochcávání se - 6.smrt.
Jedině že bych teda byl syn jakéhosi milionáře. To by se jen opakovala fáze č.3 namísto 50ti let fáze č.4...

Mám jen skromnej sen. Mít vždycky dost prachů na to ,abych mohl jít na koncert ,nemít doma stíhačku ,ale kalbu-chápající nedospělou ženu a pokud možno ,tak i vlastní střechu nad hlavou.. Takovej ten človíček ,co si tu udělá svoje ,zemře a vcelku se vlastně nic nestane. (a rozhodně nemíním svůj čas trávit naříkáním nad obrázkama hladovějících černoušků)

Jo a ještě jeden sen ,nebo spíš zoufalej výkřik...kéž by neexistovala tetka ,nebo aspoň nebyla moje příbuzná. Protože ve chvíli ,kdy rodiče nemají co říct vás začnou srovnávat a vzhledem k tomu ,že nejsem mírumilovnej šampónek s třema vejškama jistě pochopíte ,že já ten vychvalovanej nejsem...
Slovy klasika..,,Eště ,že mi máma říkala ,že jsem vypatlanej ,aspoň mám sebereflexi !"

Mimochodem nenechte se zmást časem. Nevstávám tak brzo ,nejsem přece šílenec. Jen jsem stále neusnul (a mám k tomu svý důvody ,který vlastně ani důvody nejsou). Opodstatnění to má jednoduchý. Intrgalaktický paprsek světlonesvětloantineantičástic ,který mě zasáhl mě nutí žít v americkém časovém pásmu (samozřejmě tom východním ,na západě jsou balíci).

Adios pardálové.
(vždycky jsem to chtěl říct s kolťákama proklatě nízko u pasu !)

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama