Vožužlaný cigáro

28. března 2012 v 3:07 | Jay Jay |  Neuspokojivá realita
Je neskutečně provokativní ,když tu kurzor bliká na prázdný stránce a já už teď lituju ,že jsem vůbec otevíral tyhle stránky za účelem...za účelem...nevím za jakým účelem.
Nebo vlastně vím. (Ale nepovím)
Takže bych mohl opět geniálně přeskakovat od jednoho smysluplnýho tématu k druhýmu ještě smysluplnějšímu tématu.
Po odstavcích - logicky. Jenže ani na to vlastně nemám chuť.
Mám náladu ,jako vždycky.
Serou mě věci ,který buď nedokážu vyjádřit dostatečně smysluplně ,nebo je nechci slyšet ani šeptem (natož vidět bílý na černým (resp. později černý na červeným)) Stačí už když mi lítaj v tý liduprázdný hlavě.

Takže zatímcotu zoufale žužlám elektronický cigáro ,který je úplně ,ale úplně nahovno a ubíjím čas nejmenovanou hrou ,tak si můžu s radostí uvědomovat ,jak je to všechno nahovno. Tak krásně nahovno ,jako vždycky ,když tu sedím ,píšu a bleju tu na stránku jedno písmenko za druhým.

Je zoufalý číst tu dva roky starý články ,který jsem prej psal já. A ještě zoufalejší ,než ty stupidní a naivní články je současnej pohled na mě. Vyvrženýho vorvaně s cigárem ,kérkou po který furt pošilhává a nespavou nemocí. Prostě mi to jen přijde absurdí ,jak se za blbý dva roky všechno otočilo naruby.
Najednou neřeším ,že se semnou nebaví kámoška ,ale že nemám ani páru co dál v životě dělat..teda kromě obvyklých věcí.
Fajn...tyhle tisíckráte vyřčené kecy a domněky už mě taky nebavěj...jen mě stále nepřestávaj udivovat.

A vzhledem k tomu ,že tu těhle pár řádků smolím střídavě dvě a půl hodiny ,tak asi spíš zmáčku zvěřejnit a sám na sebe použiju zaklínadlo "reset"...


Jo...a vlastně měl jsem jednu malou naději. A ta ,jak to vypadá ,tak taky odtáhla jinam. Musel jsem to napsat. Jinak bych snad kurvafixaleuž neusnul.
 


Komentáře

1 Lubie d'Or | Web | 28. března 2012 v 7:07 | Reagovat

V podstate fajn clanok. Len graficky: Najprv ciarka, potom az "blanc". Trochu to vyrusuje...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama