Být svěží ,žrát fitnes a vonět po záhonech

19. dubna 2012 v 2:38 | Jay Jay
Tak jo. Komusi (a teď už i kdysi) jsem se zařekl ,že budu pro dnešek použitelnej. Což nebude úplně jednoduchá věc.
Teda po tý stránce psychický ,která si ráda dupne ve chvílích ,kdy se mi to moc nehodí v zájmu zničení jater v co nejbližší době.

Na druhou stranu ,není nic lehčího ,než se opít tak ,aby z mozku fungovala jen minimální část ,která je jen schopná chodit (teda...do určitý chvíle) ,komunikovat "ano" "ne" "jdu domů" "jen vodu" a především furt držet přiblblej úsměv na tváři.
Jednoduchá definice opilosti a (léku) na problémy ,který občas ani problémy nejsou.

Tohle je taky problém ,kterej vlastně ani problém není oproti dilematu ,který se mi teď poněkud dostalo do pozadí toho dění okolo. Ale jak už bylo nejednou zkopírováno ze Šakalích let...na to všechno existuje lék ,kterej zabírá líp ,než penicilin. Je to jen a pouze Rock´n´Roll (vy volové hipsterský :D !).

"Hej prcku!"
"Nóóó?"
...a takhle to začíná.

Co mě dneska docela pobavilo byla jakási stránka ,něco na způsob módní policie ,která se motá kolem vysokoškoláků.
Oceňují tam právě hipstery ,stupidní anglickej styl ,kterých tam je hromada. Něják mi však nedochází smysl komentů (kterých je tam víc ,než fanoušků Kata) "originální" ,nebo něco v tom smyslu.
Celá galerie zabírající přibližně 200 fotek je furt jedno a to samý jen v jiných barvách ,s víc či míň povedeným pokusem vypadat ,jako anglická předloha "hipstera" ,kterej má tričko s nápisem ,jehož význam mu utekl.
Vždyť je to jen současná móda ,masově rozšířená ,která pouze podává jakýsi pocit ,že majitel těch hadrů není tak "mejnstrímovej" ,je inteligentní (ehm ,ehm ,chrocht) a určitě čte tuny knih a zná anglický básničky nejlíp nějákejch pořádně zvrhlejch autorů.

To jen tak naokraj ,jakožto pohled (ano možná zakomplexovanýho blbečka) pozorovatele ,co si utvořil svůj malinkej názor na tuhle šaškárnu.

Co mě baví o poznání míň je to vzduchoprázdno. Je to ,jakobych čekal jen na to ,až prasknu. A že to bude pořádná šlupa. Něco...něco tady prostě chybí.
Jenže ne. O tom se mi ani nechce psát. Vlastně se mi už vůbec nechce psát po zjištění ,že to co bych chtěl říct stejně neřeknu. Je to jako pokaždý ,když se člověk vrací z hospody a ovlivňují ho krátkodobý nálady a za pět minut není schopen si vzpomenout jak že to chtěl změnit ten život.

Vlastně mi na mysl přišla jedna myšlenka ,kterou jsem kdysi napsal do deníku. Zrovna tu na to se zaujetím čučím ,na básničky ,sloky ,různý malůvky ,stesky ,nebo prostě jen stupidní článek o tom ,jak jsem celej den sekal trávu na brigádě. Je to jednoduchá myšlenka.
"Jsem živoucím příkladem toho ,proč se vyplatí používat kondomy".
Zřejmě jsem měl 12.3.2008 nějákou blbou náladu.
Taky je tu zaznamenána hromada zajímavejch věcí. První pivo ,poměrně dopodrobna rozepsanej vztah s první holkou (bože ,jak se semnou vůbec mohla bavit) ,několik zážitků z let ,kdy jsme se chovali jako věčně ožralí a nezatížení problémama tohohle světa a budoucího života.

Jenže je to věc ,která bych byl nerad ,kdyby se dostala do rukou někoho jinýho ,než mě. A tak je to i s touhle adresou. Furt přemýšlím ,že bych to mohl radši jen stáhnout a nechat někde pěkně bokem jen ve svým počítači.

Nevyřčená odpověď .na kterou jsem dosud nikdy neodpověděl ,protože jsem asi prostě strašně línej. A už i ospalej.
(zzzzZZZZzzzzZZZZzzzzZZZZzzzz)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama